مسیر ناشناخته را با راهنما آغاز کنید

ما مسیر را می‌شناسیم
مشاوره برای شروع

چرا سرمایه گذاری در بورس؟

دو تصور کاملا متضاد درباره بورس وجود دارد؛ بعضی ها به اشتباه آن را بسیار ساده و راحت تلقی می کنند و بعضی ها بورس را به شدت پیچیده و دست نایافتنی می دانند. سرمایه گذاری غیر مستقیم پاسخ درست به این دو اشتباه است. بورس و بازار سرمایه بسیار پیچیده است اما سرمایه گذاری در بورس می تواند آسان ترین و مطمئن ترین شکل سرمایه گذاری باشد. سرمایه گذاری غیر مستقیم در بورس به همان الگوی قدیمی مشارکت است : سرمایه از شما، کار از ما.
از مهمترین مزایای سرمایه‌گذاری در بورس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سرمایه شما از زمین و ساختمان سریع تر به پول نقد تبدیل می شود.
  • گزینه های متنوع و متناسب با هدف شما ارائه می کند.
  • مولد است و به چرخه صنعت و اقتصاد کمک می کند.
  • برخلاف سود بانکی همیشه وابسته به تورم نیست.

ارزش ده میلیون تومان سرمایه گذاری در ۵ سال اخیر (منتهی به 30 فروردین 97)

  • طلا و دلار: بر اساس آمار سایت اتحادیه طلا / مسکن: بر اساس متوسط قیمت تهران / تورم: بر اساس آمار بانک مرکزی
  • تغییرات دو ماهه اخیر در نرخ ارز، سکه و بورس در این نمودار لحاظ نشده است.

یک قدم تا کسب سود بیشتر فاصله دارید!

افزایش سرمایه‌ و کسب سود بیشتر در بورس را با خیال راحت به متخصصان مدیریت دارائی کارگزاری مفید بسپارید. تجربه 10 سال اخیر مشتریان ما نشان می‌دهد، آن‌هایی که به کارگزاری مفید اعتماد کرده‌اند، نه‌تنها ارزش پولشان حفظ شده، بلکه از متوسط بازدهی بورس هم سود بیشتری کسب کرده‌اند.

چرا سرمایه گذاری در مفید؟

بیش از ۵۵۰۰ میلیارد ریال

مجموع دارایی تحت مدیریت تا پایان سال ۱۳۹۶

۸صندوق سرمایه‌‎گذاری

۲ صندوق با درآمد ثابت، ۱ صندوق قابل معامله، ۴ صندوق سهام و یک صندوق طلا

۷۰ سبد اختصاصی

۱۰۰۰ میلیارد ریال دارایی تحت مدیریت به صورت اختصاصی

۲۳ سال فعالیت حرفه‌ای

از سال ۱۳۷۳ افتخار همراهی سرمایه گذاران را در بازار سرمایه داریم

شریک تجاری " آزیموت "

آزیموت بزرگترین شرکت مدیریت دارایی مستقل ایتالیا است

مراحل سرمایه‌گذاری با مفید

مرحله اول مشاوره اولیه

کارشناسان کارگزاری مفید در مشاوره اولیه، مطالبات و اهداف شما را به عنوان یک سرمایه گذار بررسی کرده و درباره ویژگی های سبدهای اختصاصی و صندوق های سرمایه گذاری توضیحات بیشتری ارائه می کنند.

مرحله دوم بررسی و پیشنهاد سرمایه گذاری

پس از مشاوره اولیه، بنابر میزان ریسک‌پذیری و بودجه ای که در نظر گرفته اید، سبک سرمایه گذاری متناسب با نیاز و خواسته شما اعلام می شود. در این مرحله بهترین روش ممکن برای بیشترین بازدهی و سودآوری به شما پیشنهاد می‌ شود.

مرحله سوم ارتباط مستمر

ما خود را متعهد می‌دانیم به‌طور مستمر شما را در جریان وضعیت سرمایه گذاری انجام شده قرار دهیم. به همین دلیل بعد از انجام سرمایه گذاری، ارتباط سرمایه گذاران با ما از طریق گزارش دهی مستمر و تماس مشاوران ادامه خواهد داشت.

همین حالا سرمایه‌گذاری را شروع کنید

مشاوره برای شروع تماس با نزدیکترین مرکز مشاوره

سوالات متداول

در حال حاضر شما حتی با مبلغ ۱۰۰۰ تومان می توانید در یکی از صندوق های مفید سرمایه گذاری کنید.

با توجه به قوانین و مقررات سازمان بورس و اوراق بهادار تضمین سود در بازار سرمایه مجاز نیست. گزینه های بسیار کم ریسک سرمایه گذاری در این بازار وجود دارد که از نوسانات سهام در امان است؛ اما توجه داشته باشید که هیچ سقفی هم برای بازدهی صندوق ها وجود ندارد.

کارمزد صندوق های سهام معادل ۲ درصد از مبلغ سرمایه گذاری در سال است. کارمزد صندوق های سرمایه گذاری در اوراق با درآمد ثابت سالیانه معادل ۰.۰۹ درصد مبلغ سرمایه گذاری است.

صندوق ها با مجوز سازمان بورس و تحت نظارت سازمان فعالیت می کنند. سایر ارکان صندوق مثل متولی و حسابرس هم نظارت پیوسته بر عملکرد صندوق ها دارند. تمام نقل و انتقال وجوه و خرید و فروش های صندوق توسط این نهادهای ناظر کنترل می شود.

بازدهی صندوق ها متفاوت است. بسته به شکل و نوع فعالیت صندوق بازدهی متفاوت است. برای اطلاع دقیق شما می توانید با مراجعه به سایت رسمی هر صندوق بازدهی آن را در دوره های مختلف ببینید.

بله؛ در مجموعه صندوق های مفید، صندوق هایی وجود دارد که بخش یا کل میزان بازدهی را با انتخاب شما به صورت ماهیانه به حسابتان واریز می کند.

درباره سرمایه‌گذاری سؤالات بیشتری دارید؟
با ۸۷۰۰ تماس بگیرید